26 Temmuz 2010 Pazartesi

1 sene önce bugün ve bugün

Bir sene önce bugün şu saatleri hastanedeydik. Hazırlanmış, giyinmiş doktoru bekliyorduk.. Ben zannediyordumki suni sancı verilecek, 1 saat içinde minik sincap gelecek..
Nerdeeee benim minik sincapa kavuşmam 20:30 da oldu..
Uzun saatlerden sonra görüm onu, görmeden önce bizimle aynı havayı soluduğunu hissettim, tek başına yaşadığı hayattan bizimle ortak yaşayacağı hayata geçtiğini hissettim, geldiğini hissettim ne kadar uğuşuk olsamda hissettim.
Önce hissettim, sonra sesini duydum, sonra yüzünü gördüm, sonra beni kokladığını hissettim sonra benim onu kokladığımı.. Kara çirkin birşeydin sen belkide gördüğüm en çirkin bebek ama en güzel bebek. Benim mi dedim doktora evet dedi hoşgeldin oğlum dedim sana hayatıma, ömrüme, yaşantıma hoşgeldin..
Bak daha dün gibi aklımda gelişin. Unutulmaz derlerlerdi unutulmuyormuş, unutulmasın..
Daha unutulmayan o kadar çok şey varki şu bir senede.
Söylerken ne kolay 1 sene. Doğdun dedim 20 günlük olsa, sonra 40 günlük, ah dedim 3 aylık olsa gülse,6 aylık olsa emeklese, ah dedin 8 aylık olsa herşeyi yese, 11 aylık olsa yürüse... Hepsini yapıyorsun ve 1 yaşına giriyorsun..
Ömrümsün sen benim, kara kuzum, sincapım, tontişimsin.. Herşeyimsin.
Çok şükür bizimlesin...
Seni seviyorum seni çok seviyorum..
İyiki doğdun, iyiki benim oğlum oldun. Daha nice yaşlarını önce sağlıkla, sonra mutlulukla, huzurla kutlayalım. Bugün olduğundan daha hayırlı bir evlat ol en büyük dileğim bu senin için..
Doğduğun gün kutlu olsun..

9 yorum:

sinem dedi ki...

nice yaşları olsun inşallah, doğum gününüz kutlu olsun...

''çokoprenses'' dedi ki...

nice seneler sağlıcakla ailecek.zaman ne kadar hızlı geçiyo aklım almıyo.bi bakmışsın asker,bi bakmışsın evlenmiş,sonra torun:))

bu arada gittikçe sana benziyo,hele 10 aylık fotoda aynı sen.

elfeyp dedi ki...

Canım, gözlerim dolarak okudum..Aynı telaşları arka arkaya yaşadık.. Oğluma kavuşmayı beklerken hep, sizi de merak ettim, dua ettim..Adına yaraşır bir yağız oğlan oldu, hep mutlu yaşasın..

ayşegül dedi ki...

mutlu yıllar küçük yakışıklı sincap :)

Hande dedi ki...

Canım benim nice mutlu yaşlara ,sağlık ve mutlulukla..Allah hepimizin bebişlerini korusun,sağlıklı günler versin..

bahriye-kerem dedi ki...

birlikle geçireceğiniz sağlıklı,mutlu yıllar....

glsah dedi ki...

Günler ne çabuk geçiyor.Doğacak doğdu emekledi derken 1 yaşına girdi bile..Nice sağlıklı mutlu seneleri olsun paşanım..

uğurlu gelecek dedi ki...

hepinize teşekkür ederim. zaman okadar çabuk geçiyorki 1 sene geçti bile.. bütün çocuklarımızın daha nice yaşlarını hep birlikte kutlarız umarım

içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki...

Hep yapılır ya çocuk "acaba kime benziyor?"
Al işte çıkar bakalım kırk şekle giriyorlar.Sonra gitgide güzelleşiyorlar.Kızım doğduğunda çok çirkindi ve ben neden böyle bir çocuk doğurdum diye epey ağlamıştım.Şimdi görenler inanamıyor.:))
Allah bahtlarını güzel yazsın hepsinin.